Opinie

Co o nas myślą:

Z Kajetanem znam się od lat. Już jako zawodnik wyróżniał się wśród innych pływaków ogromną wiedzą oraz profesjonalizmem. Miałam również szczęście współpracować z Kajtkiem i w ciągu godziny wynalazł u mnie tyle błędów jak żaden trener w całej mojej karierze. Serdecznie polecam!

Anna Dowgiert

mistrzyni Polski i reprezentantka kraju na wielu zawodach międzynarodowych

Kajetan jest super trenerem i kolegą. Mimo młodego wieku, wiedzę ma niesamowicie dużą. Treningi z Kajtkiem są pracowite i z poczuciem humoru. Technike jaką posiada, dobrze przekazuje zawodnikom. Cieszę się, że poznałam Kajtka.

Dominika Kossakowska

wielokrotna mistrzyni Polski i reprezentatka kraju

Na warsztatach u Kajtka dowiedziałem się, że z moją techniką nie jest tak dobrze. Na analizie wideo zobaczyłem co robię źle i pod okiem Kajetana Załuskiego mogłem poprawić błędy, aby pływało mi się lepiej. Ze wskazówek korzystam na treningach. Kajetan to profesjonalista z którym warto współpracować. Polecam. Warto!!!

Dawid Bubak

Zawodnik MKS SMS Victoria Racibórz

Na SSC jeżdżę od długiego czasu. Z czystym sumieniem mogę bardzo polecić SSC. Po kilku zajęciach z Kajetanem moje wyniki znacznie skoczyły w górę. Kajtek potrafi pomóc nie tylko technicznie. Obozy, warsztaty, zajęcia imponują mi dużym profesjonalizmem. Z trenerami na obozach i warsztatach można pogadać o wszystkim. Gorąco polecam Silesia Swimming Center!

Mateusz Krupa

UKP Unia Oświęcim, wielokrotny finalista mistrzostw Polski

Gdy pierwszy raz powiedziałam przyjaciółce, że chciałabym skorzystać z zajęć z Kajtkiem ona roześmiana odpowiedziała "Co Ty!? Pływać nie potrafisz Fryta?!" Powiedziałam jej, że zawsze można lepiej! Zadziwiło mnie jakim profesjonalistą jest Kajetan! Nie mam pojęcia jak TYLE wiedzy może zmieścić się w jednym człowieku. Ma takie indywidualne podejście do zawodnika (mi nawet na deseczkach pokazywał, bym lepiej zrozumiała). Dowiedziałam sie o masie błędów, które popełniam, z jego pomocą wiem, że da się je wyeliminować. Przede wszystkim jest bardzo miłą osobą, u której czuje się już na wejściu zaufanie. Polecam naprawdę jego lekcje! A my - do zobaczenia ! :)

Natalia Fryckowska

zawodniczka 15 Bydgoszcz

Miałam przyjemność przez kilka tygodni trenować z Kajetanem. Pełen profesjonalizm. Dostrzegł on u mnie błędy, które dokładnie poprawialiśmy i widać efekty. Z pewnością mogę stwierdzić, że Kajetan to osoba godna polecenia.

Paulina Peda

mistrzyni Polski i reprezentantka kraju na wielu zawodach międzynarodowych

Ćwiczę u Kajetana od dwóch lat. Mimo tylko jednego spotkania w tygodniu czuję, że z każdej lekcji wynoszę nowe doświadczenia i i wiedzę na temat jak „lepiej” pływać. Zawsze zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Trener Kajetan potrafi rozmawiać z zawodnikami jak kolega z kolegą, dzięki czemu młodzi sportowcy tacy jak ja łatwiej przyswajają przekazywaną im wiedzę. Obozy i warsztaty to wydarzenia, z których zawsze wracałem zadowolony i napełniony chęciami do dalszego rozwoju i pracy. Bardzo polecam.

Filip Muc

Zawodnik CSiR MOS Dąbrowa Górnicza

Na zajęciach, warsztatach i obozach u Kajtka dowiedziałam się bardzo wiele. Przede wszystkim zmieniłam swoje podejście do pływania, które z ponurej konieczności stało się moją pasją. Nauczyłam się skupiać na każdym z moich błędów i go korygować, a nie myśleć tylko o porażce. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, na warsztatach i obozach trenują nas najlepsi trenerzy, uczący dobrego podejścia do sportu i przeciwnika. Do Kajtka jeżdżę od roku. Na pierwszych zajęciach dowiedziałam się ile robię błędów (było ich naprawdę mnóstwo), a teraz po systematycznym wykonywaniu ćwiczeń od Kajtka, widać dużą poprawę. Serdecznie polecam SSC wszystkim, którzy chcą poprawić swoją technikę, poczuć miłość do pływania i spędzić piękne chwile w wodzie.

Aleksandra Szymkowiak

zawodniczka UKP Manta Jelcz-Laskowice

Swoją przygodę z Silesia Swimming Center rozpoczęliśmy 1,5 temu w 2019 r. Nasza córka Jagoda, wówczas 11 letnia dziewczynka była po ciężkich, traumatycznych przejściach. Potrzebowała wsparcia, ogromnego wsparcia, odzyskania wiary w siebie, wiary w sport. Na drodze (nie nie, nie przypadkowo 😉) stanął Załuski Kajetan, trener przez „T”.🙂 Na dzień dzisiejszy z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż uratował naszą Jagodę. Profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie, kompetencja, rzetelność, niebywałe wysoki poziom kultury osobistej, naturalna otwartość, autentyzm, genialna kreatywność, empatia, opanowanie, wytrwałość, cierpliwość, a przede wszystkim pasja , to tylko część zalet Kajetana Załuskiego. Mimo odległości blisko 100 km, córka czeka na każde możliwe spotkanie z Kajtkiem. Obozy, wydarzenia sportowe na których spotyka się młodzież z całej Polski, organizowane są na najwyższym poziomie, zarówno sportowym jak i mentalnym. Dziękujemy 🙏🏼 Mama Jagody 🏊🏼‍♀️🏊🏼‍♀️🏊🏼‍♀️

Mama Jagody

rodzic

Bardzo polecam współpracę z Kajetanem, dysponuje ogromną wiedzą na temat techniki i ćwiczeń pomocniczych. Rewelacyjnie wyłapuje błędy i pomaga je poprawić. Atmosfera podczas każdych z zajęć jest świetna. Bardzo polecam.

Mikołaj Machnik

zwielokrotny mistrz Polski seniorów, reprezentant kraju na Mistrzostwach Europy i Świata